top of page

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ПРАВ

 СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

          ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ»

 

        Споживач фінансових послуг - фізична особа, яка отримує або має намір отримати фінансову послугу для задоволення особистих потреб, не пов’язаних із підприємницькою, незалежною професійною діяльністю.

        ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ» турбується, щоб права всіх категорій споживачів фінансових послуг були максимально захищенні. З цією метою у своїй діяльності ми керуємось законодавством, що регулює захист прав споживачів фінансових послуг:

  • Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»;

  • Законом України «Про захист прав споживачів»;

  • Законом України «Про споживче кредитування»

ДОСУДОВЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ:

       У випадку, якщо клієнт ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ» вважає, що з боку фінансової компанії (в тому числі будь-яких працівників або посадових осіб Товариства) мало місце порушення його прав та охоронюваних законом інтересів, то такий клієнт має право на звернення* безпосередньо до директора ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ» у будь-який з нижченаведених способів:

  • письмово, шляхом надсилання звернення поштою, за адресою місцезнаходження ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ»: 49101, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, буд.125, прим.72;

  • електронною поштою на адресу: profinef@gmail.com;

  • усне звернення (особисте або за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером телефону: (0562) 36-01-14).

  • через інтернет-сторінку https://profinef.wixsite.com/profinef 

 *Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Пропозиція (зауваження) – звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

Заява (клопотання) – звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання – письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

Скарга – звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, посадових осіб. 

Порядок оформлення звернень викладено у Порядку роботи зі зверненнями споживачів фінансових послуг ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ», з яким можна ознайомитись на нашому сайті. 

ПРАВО НА СУДОВИЙ ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

        Відповідно до ч. 1 ст. 4 Цивільного процесуального кодексу України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Право на судовий захист може бути реалізовано шляхом подання позовів до суду:

  • за місцезнаходженням ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ» – згідно з ч. 2 ст. 27 Цивільного процесуального кодексу України;

або

  • за зареєстрованим місцем проживання чи перебування споживача – згідно з ч. 5 ст. 28 Цивільного процесуального кодексу України.

 

ПРАВО НА ЗВЕРНЕННЯ ДО УПОВНОВАЖЕНИХ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ЗА ЗАХИСТОМ ПОРУШЕНИХ ПРАВ:

      Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів», споживачі під час укладення, зміни, виконання та припинення договорів щодо отримання (придбання, замовлення тощо) продукції, а також при використанні продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на звернення до суду та інших уповноважених державних органів за захистом порушених прав.

      У разі, якщо результатом розгляду звернення до ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ» Ви не задоволені, пропонуємо звертатись до Національного банку України як органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг за допомогою розділу “Звернення громадян” офіційного Інтернет-представництва Національного банку України https://bank.gov.ua/ua/contacts:

 

адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601

адреса для подачі письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601

адреса для електронних звернень: nbu@bank.gov.ua

телефон гарячої лінії 0 800 505 240

Інформація на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку про захист прав споживачів: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection

 

НАРАЗІ ВІДСУТНІ ГАРАНТІЙНІ ФОНДИ ЧИ КОМПЕНСАЦІЙНІ СХЕМИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА.    

 

    ВАЖЛИВІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

     - передбачає право клієнта (споживача) на відмову від договору та строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору;

     - мінімальний строк дії договору застосовується у випадках, прямо визначених в договорах.

     - передбачає права клієнта розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій. Зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом. У разі односторонньої відмови від договору у повному обсязі або частково, якщо право на таку відмову встановлено договором або законом, договір є відповідно розірваним або зміненим. Наявність у Клієнта права розірвати чи припинити договір про надання фінансових послуг, права дострокового виконання договору про надання фінансових послуг, а також наслідки таких дій визначається умовами договору, якщо такий договір буде укладено між Банком та Клієнтом.

     - передбачає порядок щодо внесення змін та доповнень до договору про надання фінансових послуг. Порядок щодо внесення змін до договору визначається його умовами. З текстом договору Клієнт може ознайомитись заздалегідь до його укладання. У випадку, якщо умови договору про надання фінансових послуг не визначають порядку щодо внесення змін та доповнень до нього, такі зміни та доповнення, якщо інше не заборонено нормативно-правовими актами України, можуть вноситись шляхом укладання між Банком та Клієнтом у письмовій формі двостороннього правочину (договору, угоди тощо) щодо цього.

     - передбачає неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги. Ця умова означає, що збільшення розміру фіксованої процентної ставки за договором про надання фінансової послуги неможливе в односторонньому порядку та здійснюється виключно за умови письмової згоди Клієнта.

     Детальну інформацію про фінансову послугу:  загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити Клієнт, включно з податками, Клієнт отримує безпосередньо перед укладанням Договору.

     Тарифи (вартість) послуг оприлюднені на сайті компанії. Тарифи доступні для вільного ознайомлення та завантаження.

21.png
bottom of page